Mistrovství světa ohařů - Senec 2010
Přidáno - 20.10.2010 (21:14:04)
V termínech 15.- 17. října, proběhlo na Slovensku,  v okolí města Senec,  Mistrovství světa ohařů - FT (kontinentální a britští ohaři) a Mistrovství světa v soutěži Svatého Huberta.

Česká reprezentace slavila vynikající úspěch.V kategorii britských stavěcích psů, první místo s titulem světového šampiona obsadila Vladimíra Dvořáková se svým anglickým setrem Fino Vis Tranquilla.
Také v kategorii týmů britských plemen se umístili na prvním místě vůdci našich psů.

V soutěži Sv. Huberta nás reprezentovali Miroslav Kalík s německým krátkosrstým ohařem Brise du Pied du Mont a Jan Frank s gordonsetrem Elzou z Netčic. Jako tým obsadili ve těžké konkurenci výnikající druhé místo.

Mistrem světa v kategorii kontinentálních ohařů se stala dvojice Hari Herak z Chorvatska a jeho NKO Bingo .

Všem účastníkům velmi blahopřeji a do dalších let jim přeji mnoho úspěchů se svými ohaři.

Miroslav Kalík