Facebook
Sdružená výstava ohařů - Zákupy u České Lípy
Přidáno - 11.07.2011 (21:29:02)


Klubová výstava NKO

PSI
Třída dorostu:
PADRE OD NEZDICKÉHO POTOKA, nenastoupil
Ador Liškův liol x Norma od Nezdického potoka

RAFAEL Z VTELENSKÝCH POLÍ, velmi nadějný 2
Basco vom Osterberg x Kristýna z Vtelenských polí

ROGGER Z VTELENSKÝCH POLÍ, velmi nadějný 3
BAsco vom Osterberg x Kristýna z Vtelnských polí

RUFFAIN Z VTELENSKÝCH POLÍ, velmi nadějný 1
Basco vom Osterberg x Kristýna z Vtelenských polí

Třída mladých:
ABSOLUT POD DOUBRAVSKÝM VRCHEM, výborný 1, CAJC, BOJ, BOB
Ataman Duma Kazana x Alfa z Tomešova dvora

ARKO Z LÁNSKÝCH POLÍ, dobrý
Eiko von der Zista x Grei z Ránského letiště

ATOL OD SPILASKÝCH LIP, velmi dobrý
Mon Fransto x Magda z Vtelenských polí

CAR OD TESAŘOVY STRÁNĚ, výborný 2
Vayt Šípová x Bora od Včelích úlů

HARD Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, dobrý
Amo Theogonia x Cita z Mešinské hájovny

NELSON Z CZARNEGO DWORU, výborný 3
Drop z Czarnego dworu x Gloria z Czarnego dworu

POKER Z VTELENSKÝCH POLÍ, velmi dobrý 4
Mon Fransto x Andy ze Štípek

Mezitřída:
ALTAJ Z RUMZÍ, výborný 1, CAC
Barbar z Mešinské hájovny x Clera Jasénky

KAZAN Z POLÁNSKÉHO REVÍRU, výborný 3
Brok od Kounického potoka x Hessy z Polánského revíru

WILLY VOM GEESTMOOR, výborný 2, res. CAC
Rocky KS von Neuarenberg x Charme II KS vom Hege-Haus

Třída otevřená:
AKIM, dobrý
Antar z Czarnego dworu x Kler

GREY Z CZARNEGO DWORU, výborný 1, CAC
Malomkozi Joker x Uche z Czarnego Dworu

CHERO Z BÝCHORSKA, velmi dobrý 2
Best Baron od Habrovického rybníka x Dora z Býchorska

Třída pracovní:
ATICUS FONS VITAE, výborný 2, res. CAC
Vitus KS vom Dinkelhof x Abbey Ja-Sta Czech

FARAON Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, výborný 1, CAC, nejlepší pes
Barbar z Mešinské hájovny x Era z Mešinské hájovny

Třída vítězů:
BRUNO Z TOMEŠOVA DVORA, výborný 1, CAC
Fram z Knollovy školy x Inspirace z Chlumína


FENY
Třída dorostu:
EGERIA ZE SNU NEMRODA, velmi nadějná
Best Baron od Habrovického rybníka x Zadra ze Snu Nemroda

Třída mladých:
CILKA Z VIŠTUKA, výborná
Aron z Farských luk x Nika z Potoňskej lúky

GETTY Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, neposouzena
Bruno z Mešinské hájovny x Eira z Mešinské hájovny

JASTA Z DOUBRAVANSKÝCH POLÍ, výborná
Best Baron od Habrovického rybníka x Ketty z Tamlova

JESSY Z DOUBRAVANSKÝCH POLÍ, výborná 1, CAJC
Best BAron od Habrovického rybníka x Ketty z Tamlova

JIMI Z DOUBRAVANSKÝCH POLÍ, výborná
Best Baron od Habrovického rybníka x Ketty z Tamlova

MERYL OD ŘEKY LOMNICE, velmi dobrá
César Bolesalavské písčiny x Dina z Husína

PORTA Z VTELENSKÝCH POLÍ, dobrá
Mon Fransto x Andy ze Štípek

Mezitřída:
ASINA OD SPIKALSKÝCH LIP, výborná 1, CAC
Mon Fransto x Magda z Vtelenských polí

Třída otevřená:
AIDA SPOD AGÁTOV, výborná 1, CAC
Darko Špalíček x Edda Špalíček

AJA OD NESVAČILSKÉHO PODMRAMOŘÍ, velmi dobrá
Fram z Knollovy školy x Ura Lukavec Bohemia

BESSINA OD TESAŘOVY STRÁNĚ, nenastoupila
Charon z Knollovy školy x Bora od Včelích úlů

HEXA OD HRADU LUKOVA, výborná 3
Atari Jasénky x Frona od Hradu Lukova

IXA VLČÍ HRDLO, velmi dobrá
Cidor od Věžeckého potoka x Chantal Vlčí hrdlo

OTAVA Z VTELENSKÝCH POLÍ, výborná 2, res. CAC
Eiko von der Zista x Gaja z Czarnego dworu

PERCY Z CIDLINOVY ŠPIČKY, velmi dobrá
Dan z Ploskovických zámků x Kira z Cidlinovy špičky

Třída pracovní:
CHIKITA Z BÝCHORSKA, výborná 1, CAC, nejlepší fena
Best Baron od Habrovického rybníka x Dora z Býchorska

MAGDA Z VTELENSKÝCH POLÍ, výborná 2
Aron z Farských luk x Gaja z Czarnego Dworu

Třída vítězů:
CITA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, výborná 1, CAC
Trix ze Štípek x Alina Tergy



Všechna práva vyhrazena © 2007 Klub krátkosrstý ohař | Web by Core Trade s.r.o.| HTML | CSS | SEO