Klubové podzimní zkoušky - Sušice
Přidáno - 10.09.2011 (06:06:16)
Dne 31.8.2011 byly uspořádány klubové podzimní zkoušky klubu krátkosrstý ohař. Těchto zkoušek se mohli zůčastnit ohaři všech plemen. Zkoušky se pořádaly ve spolupráci s OMS-Klatovy. Konaly se na okrese Klatovy v honitbě Mířenice – Letovy. Na zkoušky bylo přihlášeno 18 psů, dostavilose 17.

Po slavnostním zahájení v pěkném prodtředí zámeckého parku pronesl zahajovací řeč ředitel zkoušek Reisinger Martin, který účastníky přivítal již na sedmém ročníku pořádaných těchto zkoušek a řekl pár slov o honitbě. Poté předal slovo ing. Fialové, která taktéž přivítala účastníky jménem OMS Klatovy.

Pak již se ujal své funkce vrchní rozhodčí Jaroslav Šíma, který také přivítal všechny i jménem klubu KKO.
Po rozlosovíní do 3 skupin a veterinární prohlídce se všichni rozjeli na určené místa.
Honitba byla zazvěřena pernatou zěří, kerá byla i částečně vypuštěna.
Ukončení zkoušek proběhlo opět v zámeckém parku v Nalžovských Horách kde po slavnostním zatroubení trubačů, bylo vyhlášení výsledků.
Po úspěšném vyhodnocení zkoušek, byly vůdcům předány poháry a věcné dary. Bylo zřejmé z ohlasu účastníků, že se zkoušky podařili a že tyto zkoušky měly velkou úroveň a reprezentovaly zadání titulu CACT
Zůčastnilo se 17 psů z toho v první ceně 14, ve druhé ceně jeden a dva neuspěli.

VÝSLEDKY:

1) Aaron vom Engelsheim, NKO, Cvíček Petr, I. cena, 297 b, CACT

2) Nirva Svatoborský revír, VMO, Fialová Zuzana, I. cena, 297 b, CACT
3) Lex z Drňovek, ČF, Kydlíček Pavel, I. cena, 296 b, CACT
4) Gery od Milavečských mohyl, NKO, Dufek Jaroslav, I. cena, 294 b, res.CACT
5) Qanda od Nezdického potoka, VMO, ing. Polák Milan, I. cena, 293 b, res.CACT
6) Ashle z Pošumavských hájů, VOK, MVDr.Šimek František, I. cena, 292 b, CACT
7) Juka z Dolnic, POI, ing. Lea Tichá, I. cena, 292 b, CACT
8) Asta od Bauera, NKO, Uchytil Břetislav, I. cena, 292 b
9) Percy z Cidlinovy špičky, NKO, Škorpil Pavel, I. cena, 280 b
10) Uša z Bijadel, MMO, Vaňous Zbyněk, I. cena, 272 b
11) Kazan z Polánského revíru, NKO, Šaltys David, I. cena, 263 b
12) Beppina di Witigenove, IO, ing. Šlajerová Lenka, I. cena, 259 b
13) Lord z Drňovek, ČF, Tlustý Jiří, I. cena, 253 b
14) Darek z Těšínských buků, ČF, Smetana Radek, I. cena, 252 b
15) Willy vom Geestmoor, NKO, Drábek Jiří, II. cena, 271 b

Sbor rozhodčích byl delegován takto :

vrchní rozhodčí : Šíma Jaroslav
rozhodčí : Cikán Jaroslav, Burdová Eva, MVDr Nejdl Josef, Petrmichl Karel,
Mužák Bohuslav, Černý Václav,

Poděkování patří hlavně ing. Polákovi , Jaroslavu Šímovi, pani Šímové kerá zabezpečovala občerstvení v terenu a všem, kteří se na přípravě a hladkém průběhu této akce účastnili.

Vrchní rozhodčí Šíma Jaroslav