Dunajský pohár - mezinárodní všestranné zkoušky NKO - Slovensko
Přidáno - 12.10.2007 (20:21:49)

Ve dnech 5. - 7. 10. 2007 se konal pod vedením vrchního rozhodčícho Ing. Josefa Jurzy, CSc., Dunajský pohár - Mezinárodní všestranné zkoušky NKO, se zadáváním titulů CACIT a CACT.
Do soutěže bylo přihlášeno 5 čtyřčlenných družstev. Družstvu se započítavali body třech nejlepších jedinců nahlášených do družstva před zahájením soutěže.

Výsledky soutěže družstev:

1. místo - Slovensko I.                    Aros z Fančali, vůdce Marián Korič, 489 b.
celkem 1432 b.                                 Max Fransto, v. Otto Banás st., 477 b.
                                                             Branko Kořenice, v. Ladislav Banás ml., 466 b.

2. místo - Slovensko II.                   Megi Fransto, v. Otto Banás ml., 467 b.
celkem 1387 b.                                 Dag z Dubovských luhov, v. Ján Kolenič, 466b.
                                                             Nika zo Starých Lvíc, v. PhDr. Peter Molnár, 454 b.

3. místo - Česká republika I.         Vir Javořice, v. Jan Šmikmátor, 488 b.
celkem 1371 b.                                 Ataman Duma Kazana, v. Luděk Müller, 471 b.
                                                             Adar od Ptáčovských konikleců, v. Miroslav Sadloň, 412 b.

Výsledky jednotlivců:

1. Aros z Fančali, v. Marián Korič, I. c., 489 b., CACIT, CACT
2. Vir Javořice, v. Jan Šmikmátor, I. c., 488 b., res. CACIT, res. CACT, nejlepší les
3. Max Fransto, v. Otto Banás st., I. c., 477 b.
4. Ataman Duma Kazana, v. Luděk Müller, I. c., 471 b., nejlepší voda
5. Megi Fransto, v. Otto Banás ml., I. c., 467 b., nejlepší práce na barvě

Za nejlepší práci v poli byl oceněn pes Dag z Dubovských luhov, v. Ján Kolenič.

Vítězem přehlídky exteriéru psů se stal Atari Jasénky
Vítězka přehlídky exteriéru fen ?????.

Více informací a fotografie z průběhu soutěže budou zveřejněny na webových stránkách Klubu chovateľov nemeckých krátkosrstých stavačov - www.kchnks.sk