Facebook
Nominační soutěž MRK 2013
Přidáno - 11.05.2013 (20:18:20)

Foto: sbor rozhodčích


Výsledky:


Neděle - 12. 5. 2013

Orka z Maršovských strání, NKO, Šubrt František, I. c., 259 b.

Baron od Rentiera, MOK, Veleba Zdeňek, I. c., 252 b.
Kir od Blatského potoka, NKO, Dvořák Václav, II. c., 260 b.
Dan z Losíků, NKO, Ježák David, II. c., 242 b.
Era z Hamáče, NKO, Procházka František, III. c., 242 b.
Nela od Kutnaru, NKO, Kallus František, III. c., 219 b.
Grif od Bošické skály, ČF, Šlejmar Miroslav, neobstál, 222 b.
Ir z Oklikova, POI, Zahradníček František, neobstál, 218 b.
Cyr z Volenických luhů, NDlO, Kaiser Vladimír, neobstál, 217 b.
Cit z Čermenskýho stežníku, NKO, Ing. Bc. Kupka František, neobstál, 194 b.
Archie z Mešinké hájovny, POI, Drábek Jiří, neobstál, 193 b.
Hako z Mešinké hájovny, POI, Trpák Libor, neobstál, 148 b.

 


Sobota - 11. 5. 2013

Gal z Visálku, NKO, Pech Jaroslav, I. c. 285 b.
Bara von Kammerbrundein, NOD, MVDr. Mašek Jiří, II. c., 268 b.
Brok z Vobíček, ČF, Staněk Zdeněk, II. c., 261 b.

Dar z Anabušského lesíka, ČF, Němec Pavel, II. c., 258 b.
Net WK-SB, POI, Zahradníček František, II. c., 249 b.

Kessy z Ránského letiště, NKO, Hrabáková Olga, III. c., 266 b.
Iran z Krásného hrušova, NDlO, Kvíz Milan, III. c., 241 b.

Nessi z Aufrízu, ČF, Čečetka Josefk, III. c., 238 b.
Karin od Věžeckého potoka, NKO, Jelínek Břetislav, III. c., 223 b.

Bereta Apoli Gwen, IS, Jiroušek Jiří, neobstál, 246 b.
Gary z Visálku, NKO, Hendl Josef, neobstál, 228 b.

Dar z Choceňských lesů, NKO, Vyskočil Pavel, neobstál, 225 b.



Pátek - 10. 5. 2013

Armagedon pod Doubravským vrchem, NKO, Hauf Josef, II. c., 266 b.
Dandy z Černých blat, POI, Hejna Václav, II. c., 265 b.
Gero z Visálku, NKO, Pech Jaroslav, II. c., 263 b.
Bor z Podřípské stráně, ČF, Vacek Miroslav, II. c. , 252 b.
Om Kořenice, NKO, Novák Jaroslav, II. c., 247 b.
Jar z Plzínů, NODr., Duda Radek, III. c., 200 b.
Marley ze Štípek, NKO, Müller Luděk, neobstál, 205 b.
Leidy od Nezdického potoka, POI, Novák Tomáš, neobstál, 198 b.
Igor z Martinických hájů, NKO, Semerád Vladimír, neobstál, 177 b.
Vasco z Knollovy školy, NKO, Mgr. Illová Eva, neobstál, 159 b.
Gábi z Přerovska, ČF, Suchánek M., neobstál, 150 b.
Car z Čermenskýho stežníku, NKO, Moravec Roman, odstoupil

 

Všechna práva vyhrazena © 2007 Klub krátkosrstý ohař | Web by Core Trade s.r.o.| HTML | CSS | SEO