Memoriál Václava Vančury
Přidáno - 15.08.2007 (20:35:08)

Memoriál Václava Vančury proběhl dne 6.5.2007 ve spolupráci s ČMMJ OMS Praha východ, MS Čelákovice. Zahájení proběhlo v prostorách parku v městečku Čelákovice za účasti pana Ing. Bohumila Klicpery, starosty města a pana Františka Jarolíma, předsedy MS Čelákovice, kteří přivítali s Ing. Václavem Vlasákem předsedou klubu KKO všechny účastníky MVV.
Vedením memoriálu, tj. zkoušek vloh se zadáním titulu CACT a res. CACT byl pověřen vrchní rozhodčí pan Ing. Vladimír Dejmek.
MVV posuzovali pánové: Josef Sobín, Josef Šípal, Bohuslav Mužák, Oldřich Laub, František Matějka, Pavel Gregor, Václav Koldinský a Ing. Milan Kottek.
Na zkoušky se přihlásilo celkem 32 psů a nastoupilo 29 ohařů, v tomto zastoupení - 15x NOK, 4x MOK, 2x ČF, 1x GS, 2x POI, 4x VOK a 1x Bretaň. ohař.
Úspěšně absolvovalo MVV celkem 24 psů a pět ohařů neobstálo. 23 ohařů absolvovalo MMV v I. ceně, jeden v II. ceně. Pouze jeden ohař absolvoval MVV s plným počtem bodů, tj. s počtem 228 bodů. Celkem bylo zadáno sedum titulů CACT a tři tituly Res. CACT.
Vítěznou dvojicí se stal pes Německého krátkosrstého ohaře Arco Jasénky vedený Martinou Rymerovou. Na druhém místě se u umístila fena NOK Chola Kořenice vedená Luďkem Šímou a třetí místo osadila fenka NOK Minka z Cidlinovy špičky vedená Václavem Charvátem. Všem pořadatelům za vzornou organizaci patří velký dík a vůdcům ještě jednou blahopřeji.

Přehled výsledků MVV 2007218 kB