Memoriál Václava Vančury - KZV o CACT 2019 zná svého vítěze
Přidáno - 12.05.2019 (21:51:59)
Vítězem memoriálu Václava Vančury se stala fena NKO Bayka de Atila Flagellum vedená Petrem Zoubkem před fenou NKO Gamou Hastrmánem s Radkem Dufkem. Na této prestižní akci KKO ČR o vítězi tradičně rozhodlo přehlídkové hledání, do kterého bylo vybráno 13 psů a fen s nejvyšším počtem bodů v I. ceně. Letošní ročník MVV - KZV o CACT byl pro obrovský zájem pořádán jako dvoje KZV s možností zadávat 2 x CACT a Res. CACT. Na start se tak dostavilo 34 jedinců všech plemen kontinentálních a britských stavěcích psů. Po dohodě z ČMKJ jsme z organizačních důvodů zrušili plánované KZV dne 25. 5. 2019 a tyto jsme přesunuli právě na 12. 5. 2019 jako MVV II. Umožnili jsme tak start všem zájemcům o tuto dnes již prestižní klubovou soutěž Klubu krátkosrstý ohař ČR, z.s..

Výsledky MVV I317 kB
Výsledky MVV II472 kB