POZOR - Důležité informace pro členy klubu a pro účastníky klubových akcí Klubu krátkosrstý ohař ČR, z.s.
Přidáno - 22.09.2020 (08:57:56)
Vážení přátelé,
Klubových všestranných zkoušek ohařů o CACT původně plánovaných na termín 17. - 18. 10. 2020 na nějaký jarní termín roku 2021 (konec dubna nebo začátek května) - termín bychom ještě upřesnili v návaznosti na vývoj situace v  roce 2021.
(Tyto všestranné zkoušky bychom chtěli zachovat z důvodů možnosti splnění podmínek chovnosti kandidátů chovu našeho plemene a z důvodů možnosti splnění kvalifikačních kritérií na akce Světového klubu NKO). Pokud nebude přesun možný, pak přichází v úvahu jen zrušení akce bez náhrady.

Dále jsme z r u š i l i  bez náhrady:
1) KZV o CACT - termín 24. 10. 2020;

2) KPZ o CACT - termín 24. 10. 2020;

3) Národní FT – se zadáním titulu CACT - termín 28. - 29. 10. 2020
      pro kontinentální i britská plemena

4) Národní FT – se zadáním titulu CACT - termín 30. 10. 2020
      pro kontinentální i britská plemena

5) 2x Klubové zkoušky vloh – se zadáním titulu CACT - termín 31. 10. 2020

6) Náš klub bude v souvislosti s výše uvedenými skutečnostmi žádat i  o zrušení plánované Klubové výstavy.

V současné situaci musí především zvítězit tzv. zdravý rozum a musí být přednější bezpečnost a zdraví lidí.

Podrobněji k situaci na území ČR zde: https://www.cmmj.cz/stanovisko-cmmj-k-organizaci-zkousek-loveckych-psu/?fbclid=IwAR2toOsEtGkk7gUet_oOIhd6E6h-oNLuLqr5Q433_CZPRIkEqIXOcuL_kzk

Děkuji Vám všem předem za pochopení.

Mgr. Miroslav Drahota, v.r.
předseda klubu