Memoriál Václava Vančury 2021 - nový termín zkoušek
Přidáno - 15.04.2021 (10:00:35)

Vážení přátelé,

přihlašování na KZV Memoriál Václava Vančury konané v novém termínu dne 12.9.2021 je zahájeno. Detaily ke zkouškám najdete v přiložených propozicích.
Pro přihlášení prosím postupujte jedním z níže uvedených způsobů.

1. ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ
Vyplňte přihlášku na odkazu níže. Následně zašlete emailem kopii rodokmenu přihlašovaného psa/feny a potvrzení o zaplacení startovného na adresu blanka.tomasova@gmail.com.
Potvrzení přijetí přihlášky Vám bude zasláno emailem.
(Rozhodující pro přijetí přihlášky bude datum zaslání posledního z požadovaných dokumentů - přihláška, rodokmen, doklad o zaplacení).
Odkaz:
PŘIHLAŠOVÁNÍ ON-LINE

2. PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY EMAILEM
Zašlete vyplněnou klubovou přihlášku společně s kopií rodokmenu a dokladem o zaplacení startovného na adresu blanka.tomasova@gmail.com.
Potvrzení přijetí přihlášky Vám bude zasláno emailem.
(Rozhodující pro přijetí přihlášky bude opět datum zaslání posledního z požadovaných dokumentů - přihláška, rodokmen, doklad o zaplacení).

3. ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠKY POŠTOU
Zašlete vyplněnou klubovou přihlášku společně s kopií rodokmenu a dokladem o zaplacení startovného na adresu: Blanka Tomášová, TPCA odd IS, průmyslová zóna Ovčáry, 280 02 Kolín – Ovčáry
Potvrzení přijetí přihlášky Vám bude zasláno emailem/tel.

Startovné prosím uhraďte na účet: 43 – 1533800267 / 0100, var symbol: 09052021, do zprávy pro příjemce uveďte: „platba startovné MVV“.
Pro platbu můžete použít i QR kód níže. (člen/nečlen KKO)
V případě nejasností prosím volejte na tel.: 776 123 116 nebo pište: blanka.tomasova@gmail.com.

Těšíme se na vaši účast!

Propozice MVV 2021202 kB